Trener Bartłomiej Kondracki zdobył licencję UEFA A

Trener Bartłomiej Kondracki zdobył licencję UEFA A

25-letni trener naszej Akademii Umiejętności Coerver Coaching Łódzkie Bartłomiej Kondracki ukończył kurs UEFA A, który blisko od połowy listopada pozwala mu na prowadzenie zespołów młodzieżowych we wszystkich kategoriach wiekowych prowadzonych przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz Wojewódzki Związek Piłki Nożnej oraz seniorów do poziomu trzecioligowego włącznie.

Wcześniej Kondracki posiadał kurs trenerski UEFA B. Od stycznia 2020 roku nasz szkoleniowiec pracował nad kursem UEFA A, który udało mu się zdobyć w połowie listopada.

Na co dzień trener Kondracki poza zajęciami Coerver Coaching Łódzkie prowadzonymi w Bełchatowie ma również w zakresie swoich obowiązków prowadzenie drużyny z rocznika 2010 GKS Bełchatów.

Jestem bardzo zadowolony z ukończenia kursu UEFA A i zdobycia wyższej licencji trenerskiej. Zjazdy dwu albo trzydniowe, do tego zajęcia w mikrogrupach, praca dyplomowa, ciekawi prelegenci, a także staż u trenera Marcina Węglewskiego i jego sztabu szkoleniowego, to w mojej ocenie składa się na wartość dodaną jaką dał mi ten kurs – wyjaśnia trener Bartłomiej Kondracki – Będę chciał dalej się rozwijać i jak tylko będzie taka możliwość to kontynuować swoją edukację trenerską i podnosić swoje kwalifikacje – dodaje.

fot. GKS Bełchatów / arch. prywatne

Przewiń do góry