Rozpocznij treningi w łódzkim oddziale Coerver Coaching!

Rozpocznij treningi w łódzkim oddziale Coerver Coaching!

Przez cały czas trwają zapisy do naszej Akademii Umiejętności, która od niedawna funkcjonuje również na terenie Łodzi. 

Zajęcia są prowadzone na boisku znajdującym się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji “Stawy Jana” w Łodzi w każdy wtorek i piątek o godz. 15.45. Z kolei od niedawna treningi odbywają się także w poniedziałki o godz. 20.00 na boisku przy ul. Dostojewskiego 56 w Łodzi.

Treningi są prowadzone przez dwójkę doświadczonych w pracy z młodzieżą szkoleniowców: Pawła Magdonia (nr tel.: 729-881-810) i Michała Osińskiego (nr tel.: 507-509-444).

Kontakt z naszą Akademią można również uzyskać pod adresem e-mail: lodzkie@coerver.pl.

Jak na razie do wyboru są dwa programy treningowe:

  • First Kick (4-6 lat) – skupia się na usprawnianiu aparatu ruchowego, kształtuje koordynację ruchową dziecka poprzez gry i zabawy (w dużej mierze zabawy z piłkami, elementy Ball Mastery). Program First Kick opiera się o naukę podstawowych elementów piłkarskich z wykorzystaniem znajomości poszczególnych etapów wieku rozwojowego (elementy prowadzenia piłki, drybling, zmiany kierunku, starty i zatrzymania, podstawowe formy zawodów), poprawia koncentrację i kształtuje szybkość reakcji. Celem programu jest rozwijanie w dziecku pasji do piłki nożnej.
  • Performance Academy – kompleksowy program szkolenia dla dzieci i młodzieży w wieku 7 – 18 lat, skoncentrowany na rozwoju indywidualnych umiejętności piłkarskich, niezbędnych do wykorzystania w warunkach meczowych. System oparty na małych grach zadaniowych, mających na celu rozwijać oraz doskonalić u zawodników pewność siebie, kreatywność, percepcję oraz aspekty związane z decyzyjnością.

W przypadku obu programów treningowych do wyboru są dwa pakiety cenowe:

  • Basic / 4 treningi w miesiącu (cena: 140 złotych)
  • Standard / 8 treningów w miesiącu (cena: 260 złotych)

Jeżeli chodzi o Performance Academy, to do każdego pakietu doliczona została opłata techniczna w wysokości 150 złotych za rok.

Zapisy są możliwe pod tym adresem: lodzkie.coerver.pl/oferta.

Przewiń do góry